Nie je Vám ľahostajný osud iných a ste majiteľom historického vozu, alebo historického motocykla a chcete zažiť aj niečo iné, ako len zrazy historických vozidiel? Tak ste na správnom mieste. Môžete si preveriť nielen svoje schopnosti riadenia, ale i vlastnosti Vášho vozidla. Dôraz sa kladie i na spolujazdca, ktorý je Váš navigátor. Charitatívna KPHV Classic rally sa uskutoční 16. septembra 2023 so štartom v Komárne na parkovisku pri pevnosti.

Veteránsky klub KPHV pripravil pre Vás charitatívnu súťaž pravidelnosti tzv. stotinovú rally. Posádkam rozdáme tesne pred štartom itinerár trate (road book) s jednotlivými čiastkovými zastávkami (check point). Každá posádka absolvuje čiastkové zastávky na jednotlivých vopred vyznačených bodoch kde ich čakajú vedomostné a zručnostné súťaže.

Pri našej charitatívnej rally nejde o to, aby ste boli najrýchlejší na trati. Aby boli preteky zaujímavejšie sa víťazom  stane  ten kto získa najviac bodov spolu z check pointov. Čakajú Vás merané nielen maximálne a minimálne merané časy, ale testy ovládania Vášho vozidla, zastavenie po určitú vzdialenosť či zaparkovanie na určenom mieste a mnoho iného. Pripravili sme pre Vás zaujímavú trať, ktorá Vás prevedie okresom Komárno a jednotlivé prejazdové časy sú počítané tak, aby ste sa mohli kochať krásou krajiny, ktorú cestou stretnete. Podrobnejšie informácie: www.kphv.sk