Március végén az ezzel foglalkozó cégek újra elkezdték gyártani a nagyüzemi aszfaltot, így városunkban is elkezdődhet az utak kátyúzása. A téli időszakban csak zsákos anyaggal dolgozhatnak az útfelújítók és csupán a legszükségesebb esetekben, de az időjárási körülmények kedvező változásával elkezdődhet a valódi munka.

Városunkban a lakosság és az intézmények visszajelzései alapján már elkezdődtek a munkálatok, a sok bosszúságot okozó kátyúkat körbevágják és fokozatosan megtörténik az aszfaltozásuk is. A következő hetekben mintegy 40 utcában történik meg az utak és a járdák javítása, beleértve a város külterületeit is. A felújítási munkálatok első körében közel 550 négyzetméternyi felület javítását tervezik. A munkálatok összköltsége eléri a 42 ezer eurót.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük